Děkujeme za Váš zájem učit děti žít v rytmu zdraví.

Již se nebavíme pouze o správném stravování či pravidelném pohybu. Tyto dvě složky jsou jen částmi tzv. udržitelnosti, která se zdravím naším i celé planety Země úzce souvisí. Proto kurz pojímá tuto problematiku komplexně.

Co se v kurzu od Vás očekává? Jste pro nás důležitými pilíři pro komunikaci mezi námi a dětmi a taky hlavními prostředníky pro motivaci dětí ke zvlánutí teorie i úkolů v pěti lekcích kurzu.

Každý učitel, který registruje sebe a svou třídu, má možnost sledovat průběh aktivit registrovaných žáků a povinnost aktualizovat dění v reálně třídě pomocí tzv. detailu třídy (dále jen „detail třídy“).

Do detailu třídy vstoupíte po svém přihlášení na internetových stránkách. Přihlašujete se pomocí e-mailové adresy a hesla zvolených při registraci.

Funkce detailu třídy nabízí možnost:

  • prohlédnout seznam žáků a prohlížení jejich samostatných poznámek k lekcím;
  • v případě chybné registrace odstranit žáka z přehledu třídy;
  • přidat poznámku pro celou třídu;
  • nastavit nové heslo pro žáka;
  • prohlédnout aktuální stav třídy - počet bodů, počet dokončených lekci, počet registrovaných žáků, celkový počet žáků ve třídě;
  • upravit nastavení třídy - údaje zadávané při registraci třídy, pro případ opravy chyb při registraci.

Budeme rádi za zpětnou vazbu přímo k nám. Máte-li dotazy, připmínky, či chcete poradit? Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo využijte facebookový profil @Vrytmuzdravi.

Informace o zpracování osobních údajů